Hobi Foto – Tayfun Çiçekçi bünyesinde bulunan tüm ürünler, markanın kendi  üreticisi, ithalatçısı yada distribütör firmaların en az 2 yıl garantisi altındadır.

SATIN ALDIĞINIZ  ÜRÜNLER HAKKINDA

Sattığımız tüm ürünler ithalatçı veya imalatçı firma garantisi altındadır. Tamir veya değişim işlemleri garanti veren firma tarafından yapılmaktadır.

Arızalı ürününüzü faturası veya garanti belgesi ile birlikte, garanti belgesinden ya da kullanım klavuzundan bulacağınız size en yakın yetkili servisi arayarak veya bizden bilgi alarak garanti kapsamında tamir yaptırabilirsiniz.

ALDIĞINIZ ÜRÜNÜN BOZULMASI HALİNDE YAPILACAKLAR

Sattığımız tüm ürünler ithalatçı veya imalatçı firma garantisi altında olup tamir veya değişim işlemleri garanti veren firma ve yetkili servisleri tarafından yapılmaktadır. Mağazamızdan satışını yapmakta olduğumuz  ürünlerin markalarının yaygın ve yetkili servis ağları bulunmaktadır. Ürününüzün arızalanması durumunda doğrudan ilgili markanın yetkili servislerine gitmeniz yada ürününüzü servisle görüştükten sonra göndermeniz gerekmektedir.

Arızalı ürününüzü fatura fotokopisi veya garanti belgesi ile birlikte, garanti belgesinden ya da kullanım kılavuzundan bulacağınız size en yakın yetkili servise başvurmak sureti ile garanti kapsamında tamir yaptırabilirsiniz.